Вічна пам'ять Заслуженому лікарю України

Друк

 

 

         Пішов з життя Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар-акушер-гінеколог кабінету репродуктивної функції людини ОКЗ «Міжобласний центр медичної генетики і пренатальної діагностики»  (м. Кривий Ріг) Веропотвелян Петро Миколайович.

Веропотвелян П.М. у 1957 році закінчив Дніпропетровський медичний інститут. Працював у Кривому Розі лікарем у міській лікарні № 1, головним лікарем міського клінічного  пологового будинку № 1, завідувачем районного відділу охорони здоров’я Центрально-Міського району. З 2000 року – головний лікар Республіканського міжобласного центру медичної генетики і пренатальної діагностики.

Як лікар-клініцист і вчений свою професійну діяльність присвятив актуальним проблемам сучасного акушерства, безпеці материнства, перинатології, медичній генетиці і репродуктології.

За його ініціативою у практичній охороні здоров’я був створений медико-генетичний центр, який виріс із міського у міжобласний заклад.

За багаторічну плідну працю Веропотвелян П.М. був нагороджений чисельними урядовими нагородами і відзнаками міжнародних суспільних організацій.

Відспівування відбудеться 01 квітня у храмі на перетині вулиць Української та Харитонова об 1100. 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews